Adobe Photoshop CS6 Extended Full Tek Link İndir

Adobe photoshop cs6, hepimizin bildiği popüler bir görsel yazılım yada ofis programıdır. Bu sürümünde, programın geliştiricileri çok önemli bir teferruatı fark etmiş benzer biçimde görünüyor. Bu ayrıntılar, programa gelen yeni özelliklerin arka planda kalması ve başlangıç seviyesindeki kullanıcıların bu özelliklerden faydalanamaması..

Adobe photoshop cs6, artık çok daha elastik ve kullanışlı bir arayüze kavuşmuş durumda. Geliştirilen çağdaş arayüz yardımıyla başlangıç seviyesindeki kullanıcılar bile programı rahat bir şekilde kullanabilecek. Bu önemli yeniliğin yanı sıra biroldukça farklı yenilik dikkatimizi çekiyor. Gelin isterseniz bu yeniliklerin birkaçına hep birlikte göz atalım;

Mercury graphics engine, programın yanıt sürelerini düşürmek ve performansını arttırmak için geliştirilmiş bir teknoloji. Bu teknoloji yardımıyla daha hızlı ve daha akıcı çalışıp gerçek performansı hissedebilirsiniz. Bir öteki yenilik ise içeriğe duyarlı yama. Bu yenilik ile tasarımlarınıza kusursuz yamalar uygulayabilirsiniz.

Otomatik kurtarma teknolojisi de önemli yenilikler arasında içeriyor. Bu özelliği etken ettiğiniz vakit program, çalışmalarınızı her 10 dakikada bir kaydediyor. Beklenmeyen aksi bir durum halinde (elektrik kesilmesi, kısa devre, bilgisayarın kapanması, vs.) çalışmalarınızı kurtarabilirsiniz.

Extended sürümü diğer sürümlerine göre boyutu daha fazladır. Bunun sebebi özel araçlar ve ek içerik içermesidir.

İndir

Drive

Bu program özel istek üzerine eklendi. Sende istek yapmak istersen TIKLA!

RAR ŞİFRESİ: indir.ninja